Absolwenci


01.09.2013 – 24.06.2016



Wychowawca: mgr Grażyna Handke

  1. Bukalski Filip
  2. Dukowicz Aleksandra
  3. Jagiełłowicz Bogusz
  4. Kuczyńska Weronika – ukończyła szkołę z wyróżnieniem
  5. Malinowski Marceli Ryszard
  6. Olszewski Michał Zbigniew - ukończył szkołę z wyróżnieniem
  7. Pękal Michał Ryszard
  8. Świtoń Monika
  9. Taraszka Urszula Wiktoria
  10. Welka Mateusz
  11. Winiarska Kornelia – ukończyła szkołę z wyróżnieniem
  12. Zarzeczny Zofia Karolina


01.09.2011 – 27.06.2014



Wychowawca: mgr Maria Piotrowska

  1. Barczak Agnieszka Nicole
  2. Bąk Karol Michał
  3. Filipiak Krzysztof
  4. Kaczmarek Marta
  5. Machnicki Kacper
  6. Masłowski Filip
  7. Michalewska Nina Marianna
  8. Molski Julian Marcin - ukończył szkołę z wyróżnieniem
  9. Piskuła Adrian Łukasz
  10. Płachetka Zuzanna Maria
  11. Rynkiewicz Adam Aron – ukończył szkołę z wyróżnieniem
  12. Skotarczak Dominik – ukończył szkołę z wyróżnieniem
  13. Suchocka Kamila Agnieszka
  14. Świtoń Magdalena
  15. Wasilewski Szymon Piotr
  16. Wąsikiewicz Artur Janusz
  17. Wojciechowski Adam Przemysław


01.09.2010 – 28.06.2013



Wychowawca: mgr Milena Andrzejewska

  1. Chojnacki Adrian
  2. Mrugalski Michał
  3. Serba Karolina – ukończyła szkołę z wyróżnieniem
  4. Sosnowska Izabela – ukończyła szkołę z wyróżnieniem
  5. Surowiecki Bartłomiej – ukończył szkołę z wyróżnieniem
  6. Szramowski Marcin – ukończył szkołę z wyróżnieniem


01.09.2009 – 27.06.2012



Wychowawca: mgr Wiesława Krzyżaniak – Steppa

  1. Czub Karol
  2. Garnek Julian
  3. Kawałek Jarosław
  4. Kostka Paweł
  5. Kostrubiec Maciej
  6. Kot vel Kotyński Jan
  7. Mańczak Michał
  8. Mleczak Karolina
  9. Mizgier Krzysztof
  10. Napieralska Julitta
  11. Polacki Szymon
  12. Prońska Bożena
  13. Ruszkowski Maksym
  14. Szymaniak Jakub


01.09.2008 – 22.06.2011



Wychowawca: mgr Maria Piotrowska

  1. Czombik Martyna
  2. Kapitańczyk Max
  3. Kurczewska Agata
  4. Pawlak Anna
  5. Płachetka Miłosz
  6. Rachwał Adrian
  7. Roman Wiktoria
  8. Roszyk Michał
  9. Wegner Wojciech


01.09.2007 – 23.06.2010



Wychowawca: mgr Halina Hoffmann

  1. Domurat Michał
  2. Gawrońska Aleksandra
  3. Goliński Damian
  4. Jaremkiewicz Aleksandra
  5. Latosiński Grzegorz – ukończył szkołę z wyróżnieniem
  6. Narłowski Bartosz
  7. Osiecka Martyna – ukończyła szkołę z wyróżnieniem
  8. Strzałko Mateusz
  9. Twardowska Aurelia
  10. Wilhelmi Krystian


1.09.2006 – 19.06.2009



Wychowawca: mgr Grażyna Handke

  1. Bernad Dariusz
  2. Duda Joanna - ukończyła szkołę z wyróżnieniem
  3. Iwanowski Waldemar
  4. Kuźma Michał – ukończył szkołę z wyróżnieniem
  5. Rogowski Krzysztof – ukończył szkołę z wyróżnieniem
  6. Sosnowski Tomasz – ukończył szkołę z wyróżnieniem
  7. Szymański Patryk
  8. Świtoń Anna – ukończyła szkołę z wyróżnieniem
  9. Wieloch Jędrzej
  10. Wosiński Mateusz


1.09.2005 – 18.06.2008



Wychowawca: mgr Agata Kosmowska

  1. Błaszyk Marcin
  2. Grzemski Adrian
  3. Hababicka Maria – ukończyła szkołę z wyróżnieniem
  4. Krzyszkowiak Sebastian
  5. Lewandowski Cyprian – ukończył szkołę z wyróżnieniem
  6. Michalak Filip
  7. Odważny Filip - ukończył szkołę z wyróżnieniem
  8. Plezia Monika
  9. Świtoń Adam
  10. Wieczorek Ireneusz