Osiągnięcia uczniów

Rok szkolny 2015/2016



Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2016″


  • Bartosz Urbaniak – wyróżnienie

Rok szkolny 2014/2015



Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2015″


  • Grek Dawid – wyróżnienie

Rok szkolny 2013/2014



Ogólnopolski Konkurs Astronautyczno-Robotyczny „ASTROBOT” II edycja


  • Molski Julian – I miejsce
  • Rynkiewicz Adam – finalista

 

Wojewódzki Konkurs Języka angielskiego


  • Molski Julian – laureat

Konkurs wiedzy o społeczeństwie pod nazwą Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej


  • Skotarczak Dominik – laureat


Rok szkolny 2012/2013



Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2013″


  • Molski Julian – wyróżnienie

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny


  • Sosnowska Izabela – finalista

 

Konkurs Astronautyczny „ASTROBOT”


  • Rynkiewicz Adam – finalista

 

Wielkopolskie Spotkania Utalentowanej Młodzieży


  • Molski Julian – finalista w zakresie chemii


Rok szkolny 2011/2012



Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2012″


  • Skotarczak Dominik – wyróżnienie
  • Molski Julian – wyróżnienie
  • Sosnowska Izabela – wyróżnienie
  • Kostrubiec Maciej – wyróżnienie
  • Szymaniak Jakub – wyróżnienie

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski twórczości Adama Mickiewicza


  • Skotarczak Dominik – wyróżnienie


Rok szkolny 2010/2011



Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2011″


  • Serba Karolina – wyróżnienie
  • Sosnowska Izabela – wyróżnienie
  • Kostrubiec Maciej – wyróżnienie


Rok szkolny 2009/2010



Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2010″


  • Kostrubiec Maciej – wyróżnienie

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski twórczości Adama Mickiewicza


  • Rachwał Adrian – wyróżnienie


Rok szkolny 2008/2009



Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Multitest”


  • Sosnowski Tomasz – wyróżnienie
  • Duda Joanna – wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego „Multitest”


  • Kuźma Michał – wyróżnienie
  • Świtoń Anna – wyróżnienie

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2009″


  • Sosnowski Tomasz – bardzo dobry
  • Świtoń Anna – wyróżnienie
  • Kuźma Michał – wyróżnienie


Rok szkolny 2007/2008



Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Multitest”


  • Świtoń Adam - laureat
  • Krzyszkowiak Sebastian - laureat
  • Odważny Filip – wyróżnienie
  • Lewandowski Cyprian – wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego „Multitest”


  • Świtoń Anna - laureat
  • Krzyszkowiak Sebastian – wyróżnienie
  • Lewandowski Cyprian – wyróżnienie
  • Wieczorek Ireneusz – wyróżnienie
  • Michalak Filip – wyróżnienie
  • Grzemski Adrian – wyróżnienie
  • Hababicka Maria – wyróżnienie
  • Sosnowski Tomasz – wyróżnienie

 

Wojewódzki Konkurs z języka polskiego


  • Hababicka Maria – laureat

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2008″


  • Sosnowski Tomasz – wyróżnienie
  • Kuźma Michał – wyróżnienie
  • Krzyszkowiak Sebastian – wyróżnienie

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski twórczości Adama Mickiewicza


  • Odważny Filip - laureat


Rok szkolny 2006/2007



Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Multitest”


  • Kuźma Michał - laureat
  • Sosnowski Tomasz - laureat
  • Krzyszkowiak Sebastian - laureat
  • Błaszyk Marcin – wyróżnienie

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2007″


  • Sosnowski Tomasz – wyróżnienie
  • Krzyszkowiak Sebastian – wyróżnienie
  • Lewandowski Cyprian – wyróżnienie
  • Kuźma Michał – wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs „Życie i dzielo św. Józefa Kalasancjusza”


  • Wieloch Jędrzej – I miejsce w etapie wielkopolskim


Rok szkolny 2005/2006



Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Multitest”


  • Świtoń Adam - laureat
  • Błaszyk Marcin – wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego „Multitest”


  • Michalak Filip – wyróżnienie

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2006″


  • Świtoń Adam – wyróżnienie

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski twórczości Adama Mickiewicza


  • Odważny Filip - wyróżnienie